Nawiewniki

Ze względu na zwiększoną szczelność okien PVC istnieje potrzeba zastosowania nawiewników powietrza. Doprowadzają one świeże powietrze do pomieszczenia w sposób ciągły, nawet przy zamkniętym oknie, zachowując zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdują się nawiewniki sterowane automatycznie produkcji brevis ventair oraz sterowane ręcznie produkcji flop system. Charakteryzują się prostymi, tanimi i energooszczędnymi rozwiązaniami, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz w użyteczności publicznej. Zapewniają elegancki wygląd i możliwość regulacji strumienia powietrza.

Nawiewniki ciśnieniowe

Sterowane są automatycznie róznicą ciśnień, dzięki czemu doprowadzają zawsze stałą ilość świeżego powietrza, niezależnie od warunków atmosferycznych. Umożliwiają również ręczną regulację przepływu powietrza.Nawiewniki higrosterowane

Wyposażone w higrometr, który automatycznie steruje ilością powietrza zależnie od wilgotności w pomieszczeniu stabilizując w ten sposób poziom wilgotności w pomieszczeniu. Przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach z wentylacją grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną.

Nawiewniki sterowane ręcznie

Ilość dostarczanego powierza zależy od położenia przesłony, która jest regulowana w sposób ręczny.