Okna, drzwi i witryny z PVC

Oferujemy okna i drzwi produkcji Deceuninck/Inoutic – jedenego z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych w Europie, posiadającym ponad 50-letnie doświadczenie.

Okna i drzwi z naszej oferty charakteryzują się energeoszczędnością, bardzo dobrą jakością i nie wymagają malowania. Zapewniają trwałość oraz łatwość w konserwacji. W ofercie znajduje się szeroki wybór wzorów oraz kolorów.

Oferujemy następujące systemy okienne i drzwiowe Inoutic:

system Arcade

Cechuje się 5-komorową konstrukcją profilu oraz wyróżniającymi się, nowoczesnymi, zaokrąglonymi liniami, dzięki czemu doskonale pasuje zarówno do budynków o nowoczesnej jak i tradycyjnej architekturze. Łączy w sobie bardzo dobre parametry użytkowe i estetyki, zapewniając jednocześnie dobrą izolację termiczną. SystemArcade to sprawdzona przez wiele lat technologia o głębokości zabudowy równej 71mm, zapewniająca stabilną konstrukcję. Dwuzaczepowa listwa przyszybowa stanowi dodatkową ochronę przeciwwłamaniową. System ten gwarantuje wysoką jakość za przystępną cenę oraz łatwość utrzymania przez wiele lat. Dobre parametry izolacji termicznej sprawiają, że oszczędność energii cieplnej może sięgać 40% w porównaniu do okien starego typu. Dzięki temu inwestycja w ten system zwraca się bardzo szybko.
Ponadto system Arcade daje możliwość zastosowania okien bardzo wielu typów – od okien ze stałym szkleniem aż po skrzydła ze szprosami. Istnieje również możliwość montażu okuć antywłamaniowych oraz stosowania szyb o bardzo dobrej izolacji akustycznej.

system Eforte

6-komorowy system stworzony dla tych wszystkich, dla których ważne jest poszanowanie naturalnego środowiska i troska o przyszłe pokolenia. Jest w pełni ekologiczny – może zostać poddany recyklingowi. Charakteryzuje się przede wszystkim doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi, dzięki czemu zapewnia bardzo wysoką energooszczędność. Przy głębokości zabudowy 84mm i zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych uzyskuje się wartość Uf=0,95 W/m2K bez konieczności stosowania dodatkowych elementów poprawiających izolacyjność. System Eforte to również niepowtarzalny design o idealnych proporcjach i konstrukcja ramy, która zapewnia stabilność i odporność na deformacje.
Istnieje możliwość zastosowania potrójnych szyb zespolonych, dzięki czemu można zastosować system w budownictwie pasywnym. System Eforte daje także możliwość zastosowania szyb o bardzo dobrej izolacji akustycznej. Możliwe jest również zastosowanie technologii wklejania szyb, co pozwala na tworzenie stabilnych konstrukcji o dużych wymiarach od podłogi do sufitu.

system Prestige

Zapewniający równowagę między ekologią, wzornictwem, a funkcjonalnością system 5-komorowy. Cechuje się profilami wysokiej klasy o ponadczasowym designie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii o głębokości zabudowy 76mm, system sprawdza się w każdych warunkach i zapewnia doskonałe parametry izolacji termicznej i akustycznej. Idealnie sprawdza się dla najbardziej wymagających, dokonujących tylko przemyślanych wyborów. Zapewnia najwyższą jakość i komfort bezproblemowego użytkowania przez wiele lat. Istnieje możliwość zastosowania techonologi wklejania szyb, co pozwala na tworzenie stabilnych konstrukcji o dużych wymiarach od podłogi do sufitu. System wyposażony jest w specjalną konstrukcję stanowiącą zabezpieczenie przez włamaniem, i systemem odprowadzania wody z profilu, powoduje że w profilu nie zbiera się woda.

Szprosy wewnątrzszybowe

Zamocowane na stałe w ramce międzyszybowej. Mogą być oklejane powłoką drewnopodobną lub lakierowane. Istnieje też możliwość zastosowania kolorystyki dwubarwnej – inny kolor jest widoczny od wewnątrz, a inny na zewnątrz pomieszczenia.

szprosy Helima2000

Jest to system aluminiowych, spawanych szprosów wewnątrzszybowych zarówno lakierowane jak i okleinowane.

Szprosy Duplex

System profili aluminiowych, który umożliwia uzyskanie efektu dzielonego okna niskim kosztem. Doskonale imituje ramkę dystansową dzięki specjalnym wytłoczeniom na wzór perforacji. Siatka z duplexu przymocowana jest tylko do ramki, więc powietrze w przestrzeni międzyszybowej może swobodnie krążyć. Szprosy te są znane również jako szprosy wiedeńskie lub ślepe.

Szprosy 8mm

Jest to system aluminiowych, lakierowanych lub anodowanych profili o szerokości 8mm. Zaletą tego systemu jest większa różnorodność nietypowych połączeń.

Szprosy naklejane PVC

Imitują oddzielne pakiety szybowe z ramką aluminiową wewnątrz pakietu szybowego, która dzieli szybę zgodnie z podziałem, jaki tworzą elementy PVC.

Kolory standardowe

Kolory od lat cieszące się od lat największą popularnością.

Złoty Dąb

Ciemny Dąb

Macore

Orzech

Ciemny Brąz

Mahoń

Antracyt

Kolory tradycyjne

Okleiny, które doskonale imitują szlachetne gatunki drewna w ciepłych, naturalnych kolorach.

Amaretto

Dąb

Nevada

Rustykalna Wiśnia

Czarna Wiśnia

Daglezja

Oregon

Sosna

Czereśnia

Irlandzki Dąb

Pastelowa Wiśnia

Toscana

Kolory ponadczasowe

Ponadczasowa paleta barw doskonale komponujących się ze wszystkimi typami budynków.

Bordo

Czerwony

Kremowy

Szary

Ciemny Brąz

Granatowy

Niebieski

Zieleń Mchu

Czarny

Jasny Szary

Popiel

Kolory nowoczesne

Nowoczesne kolory o jednolitejstrukturze powłoki malarskiej. Odcienie szarości doskonale sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie.

Granit

Ciemny Szary

Bazalt

Szary uniwersalny

Kolory architektoniczne

Kolory dedykowane specjalnym architektonicznym rozwiązaniom, imitujące powłokę systemów aluminiowych.

Biel Titanium

Szary Aluminium

Biały

Kamienny

Jasny Aluminium

Grafitowy