Okucia

Wszystkie nasze okna wykonywane są na okuciach firmy Winkhaus Polska Beteiligungs sp. z o. o., znanego w Europie producenta okuć budowlanych.

activPilot

Elastyczny system okuć o wysokiej jakości i walorach użytkowych. Jego największymi atutami są: atrakcyjne funkcje dodatkowe, możliwość łatwej zmiany standardu bezpieczeństwa, zredukowana liczba elementów oraz nowoczesny design.

activPilot Concept

Okucie do okien uchylno-rozwieranych i rozwieranych wyróżniające się funkcjonalnością, bezpieczeństwem i wysokim komfortem użytkowania.

activPilot Control

Okucie uchylno-rozwierane z czujnikiem zamknięcia okna, zapewniające wysoki standard bezpieczeństwa.

activPilot Select

Okucie uchylno-rozwierane, całkowicie niewidoczne (ukryte w luzie wrębowym), przystosowane do ciężkich skrzydeł.

activPilot Giant

Okucie uchylno-rozwierane do bardzo dużych i ciężkich okien z PCW, drewna i aluminium.

activPilot Ergo

Okucie uchylno-rozwierane, całkowicie niewidoczne, do wąskich profili okiennych. Przeznaczone do skrzydeł do ciężarze do 100 kg.

activPilot Elegance

Okucie uchylno-rozwierane, całkowicie niewidoczne, do wąskich profili okiennych. Przeznaczone do skrzydeł do ciężarze do 100 kg.

activPilot Sprint

Okucie uchylno-rozwierane przystosowane do bardzo szybkiego montażu przy pomocy automatów do przykręcania okuć.

Okucia uchylno-rozwierane i rozwierane

System okuć autoPilot jest sprawdzony przez wiele lat. Zapewnia stabilność, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Jest to wiodący system na rynku.
System okuć proPilot jest rozwiązaniem ekonomicznym. Cały system zawiera zaledwie ok. 40 elementów, a mimo to posiada popularne funkcje dodatkowe.
System activPilot to nowe okucia, zapewniające wszechstronność, łatwość montażu i regulacji z możliwościa dodawania funkcji. Zapewnia także dodatkową ochronę antywłamaniową.

Okucia przesuwne

System okuć duoPort S przystosowany jest w szczególności do wąskich profili i zapewnia płynny i lekki przesuw skrzydła.
System duoPort SK to najnowsze okucie Winkhausa, które można stosować do okien uchylno-przesuwnych. Cechuje się wbudowanymi szczotkami czyszczącymi, niskim progiem oraz bezszmerowym przesuwaniem skrzydła.
System duoPort PAS dodaje oknom przesuwnym funkcję wietrzenia przy skrzydle równolegle odsuniętym od ramy. Umożliwia to naturalną wymianę powietrza nawet podczas nieobecności domowników. Pomimo to okno posiada taką samą klasę odporności na włamanie jak okno zamknięte.